Poznaj nas

MP-Dental to nowy gabinet stomatologiczny w Warszawie Żoliborz / Bielany, z nowoczesnym sprzętem, stworzonym z myślą o wygodzie pacjenta. Komfort pacjentów, szczególnie przy dłuższych zabiegach jest dla nas bardzo ważny, dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do wyposażenia.

Profesjonalni, fachowi lekarze to kolejna zaleta oraz podstawa dobrego gabinetu. W MP-Dental lekarze cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach. Pracują w oparciu o nowe technologie i metody leczenia oraz zapewniają miłą i bezstresową atmosferę – to szczególnie ważne przy leczeniu najmłodszych. Zastanawiasz się, który gabinet stomatologiczny w tej okolicy wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom? Przyjdź i przekonaj się, że jesteśmy warci Twojego zaufania.

MP-Dental oprócz konkurencyjnych cen, oferuje swoim pacjentom dogodne promocje, które pozwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy, szczególnie przy częstych wizytach. To nie tylko ulga dla zębów, ale także dla portfela.

Dzięki bliskiemu położeniu od metra można tu łatwo i szybko dotrzeć, zarówno z Bielan, jak również z innych dzielnic Warszawy. Gabinet usytuowany jest zaledwie 400 m od stacji metra Stare Bielany oraz niespełna 700 m od stacji metra Słodowiec. Można tu także łatwo dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej, autobusami linii: 103, 110,112, 116, 197, 303, N02, N44 METRO STARE BIELANY, wysiadając na skrzyżowaniu ulicy S. Żeromskiego i Al. Zjednoczenia.

Podsumowując, MP-Dental to nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, fachowi lekarze, liczne promocje i udogodnienia dla pacjentów oraz wygodny i szybki dojazd! Nie musisz się dłużej zastanawiać nad wyborem dentysty i dobrego gabinetu stomatologicznego w swojej okolicy – MP-Dental jest stworzony dla Ciebie!