Program Lojalnościowo – Rekomendujący

Polecaj i zyskuj!

Program Lojalnościowo – Rekomendujący skierowany jest do pacjentów gabinetu MPdental, którzy korzystają z usług gabinetu i chcieliby zarekomendować nasze usługi innym osobom.

W zamian za rekomendację w wizytówce Google pacjent otrzyma od nas 50% zniżki na wybrany zabieg higienizacyjny lub 30% zniżki na pakiet higienizacyjny.

Regulamin.

  1. Program obowiązuje od 1.10.2019r. do odwołania. Nie działa wstecz.
  2. Program skierowany jest do pacjentów, którzy korzystają już z usług MPdental i posiadają wiedzę o naszym leczeniu, podejściu do pacjenta, standardach i mają wyrobione zdanie na temat świadczonych przez nas usług.
  3. W programie nie mogą uczestniczyć pacjenci pierwszorazowi, którzy chcieliby wpisać rekomendację na wyrost nie mając wyrobionego zdania, których motywacją jest jedynie otrzymanie zabiegu w tańszej cenie.
  4.  Aby otrzymać zniżkę na wybrany zabieg higienizacji w wysokości 50% (skaling lub piaskowanie) lub na pakiet higienizacyjny w wysokości 30% (skaling + piaskowanie lub skaling + piaskowanie + fluoryzacja) wpisz swoją rekomendację dla Naszego Gabinetu w wizytówce Google. Wpisu trzeba dokonać używając swojego pełnego imienia i nazwiska tak żebyśmy mogli zidentyfikować czy przysługuje Panu/Pani zniżka.
  5. Zależy nam na prawdziwych i uczciwych wpisach, które pozwolą innym osobom zainteresować się Naszym Gabinetem. Prosimy o wpisywanie rekomendacji rozbudowanych, takich, które faktycznie przekazują cenne informacje przyszłym pacjentom. Priorytetem są rekomendacje w Google, natomiast jak ktoś znajdzie czas na dodatkowy wpis na Facebook lub innym portalu będziemy wdzięczni.
  6. Zabiegi higienizacyjne wykonują dyplomowane i doświadczone higienistki.
  7. Wizytę należy umawiać tak jak każdą inną z poziomu recepcji, dzwoniąc do gabinetu pod numer telefonu 881 41 41 41 lub pisząc na adres email: gabinet@mpdental.pl lub przez komunikator znajdujący się na stronie gabinetu pod adresem: www.mpdental.pl
  8. O terminie wizyty decyduje dostępność terminów. Nie ma żadnej oddzielnej kolejki na zabiegi w ramach Programu.
  9. Zabiegi wykonywane w ramach Programu są w pełni wartościową usługą nie odbiegającą jakościowo od zabiegów pełnopłatnych.
  10. O chęci skorzystania z Programu należy powiadomić recepcjonistkę w chwili rezerwacji wizyty. Ważne, żeby było to przekazane z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zweryfikować czy wpis znajduje się w wizytówce i czy pacjent nabył prawo do zniżki. Każdy pacjent z programu może skorzystać 1 raz. Wizytę na zabieg higienizacyjny należy umówić nie późnij niż 2 miesiące po wpisaniu rekomendacji.