Dowiedz się, co mają do powiedzenia nasi pacjenci!

Opinie

Klienci cenią nas za podejście, profesjonalizm i atmosferę!

JOANNA GÓRKA
JOANNA GÓRKA
2022-01-11
W MPdental nawet taki dentystyczny tchórz jak ja już po chwili czuję się komfortowo. Dobrze jest mieć świadomość, że jest się w dobrych rękach. Wyrozumiałość i empatia pani doktor pomogła mi się uspokoić i dzielnie znieść trudną dla mnie wizytę. Dziękuję i będę polecać gdzie tylko będę mogła. I na pewno wrócę. Już bez takiego stresu 🙂
Ewelina Dmochowska
Ewelina Dmochowska
2021-12-20
Zuzanna Zasadzka
Zuzanna Zasadzka
2021-12-17
Marcin Maciak
Marcin Maciak
2021-12-15
Gabinet po remoncie wygląda super, na pierwszej linni stoją dzielnie panie z rejestracji, które są przemiłe uczynne i bardzo pomocne, wszystkie panie (bez wyjątku) które są dodatkowymi rękami stomatologów zasługują na pełen szacunek i uśmiech od pacjentów. Co do samych stomatologów (leczę się u dwóch, Dr. Patrycji i Dr. Julii) jest to klasa sama w sobie, jak dla mnie to są wirtuozi leczenia jak i usuwania zębów. Całej ekipie kłaniam się w pas i dziękuję że jesteście.
Jakub Zawierucha (DoseCola)
Jakub Zawierucha (DoseCola)
2021-12-10
Sara Agnieszka Nozykowska
Sara Agnieszka Nozykowska
2021-12-04
Moja 7 letnia córka jest pacjentką. Świetne i profesjonalne podejście do dzieci.
Beata Tyszewska
Beata Tyszewska
2021-11-20
Cudowna Pani Magdalena polecam gorąco, atmosfera i jakość usług wspaniała a cena rozsądna.
Sylwia Wasiluk
Sylwia Wasiluk
2021-11-14
Najlepsze usługi stomatologiczne tylko w MP Dental. Miła obsługa, doświadczeni lekarze. Szczególnie chcieliśmy wyróżnić dr. M. Stec. Ma cudowne podejście również do dzieci, córka z gabinetu wychodzi zadowolona i nie boi się usiąść na fotel. Ja i mąż również zawsze jesteśmy zadowoleni. Cały proces leczenia trwa bezboleśnie i bezstresowo. Polecamy!!!! Sylwia, Maciek, Wiktoria i Oliwia R.
Jola Wiąckiewicz
Jola Wiąckiewicz
2021-11-04
Najlepszy dentysta, ortodonta i chirurg w Warszawie:) polecam z całego serca. Obecnie noszę stały aparat ortodontyczny, wszystko jest super, już widzę efekty.